Зеленський провів нараду щодо ЄС і НАТО та визначив пріоритети


«Наше спілкування, наші внутрішні зміни, кроки у стосунках, на які ми розраховуємо. Також непублічна робота з партнерами», – зазначив Зеленський.

Він пояснив, що під час наради були чітко сформульовані завдання на цей рік. У зустрічі взяли участь Голова Верховної Ради, Голова Уряду та профільний віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ, Міністр національної оборони та його перший заступник, а також міжнародники Канцелярії України. Президент і Голова Бюро.

«Наші пріоритети зрозумілі: повністю виконати рішення про початок переговорів, підготувати переговорну базу з Європейським Союзом і розвинути таку систему відносин і комунікації з членами Альянсу, щоб кожна країна і кожен лідер відчували себе сто. відсотків, що разом з Україною НАТО стане набагато сильнішим», – наголосив глава держави.

Нагадаємо, 14 грудня під час саміту лідери країн Європейського Союзу схвалили відкриття переговорів про вступ України до блоку.

Це відбувається на тлі побоювань, що Угорщина заблокує це рішення, наклавши на нього вето. Переговори лідерів ЄС тривали понад три години, а початок саміту перенесли через позицію Будапешта. Однак на момент голосування прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан залишив зал, тому рішення було прийнято одноголосно.

Про все, що чекає Україну в 2024 році, ви дізнаєтеся в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая На Львівщині в ДТП загинула жінка та п'ятеро людей постраждали
Следующий Зеленський про ситуацію на фронті – Росія продовжує стягувати війська

Нет комментариев

Оставить комментарий