Зеленський провів першу міжнародну розмову з Трюдо цього року: про що йшлося


Лідери обговорили роботу над гарантіями безпеки.

Президент України Володимир Зеленський розпочав рік із роботи над зміцненням оборони країни, зокрема посиленням українського повітряного щита. Першу міжнародну розмову він провів із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Зеленського з цього приводу повідомили ввечері 1 січня 2024 року.

Про що говорили Зеленський і Трюдо

За словами глави держави, перш за все було продовжено спілкування з питань безпеки.

“Я повідомляв Джастіну про атаки росіян на наші міста та села: постійний ракетний терор, обстріли шахів. Лише за вечір перед Новим роком та у новорічну ніч нашим ППО вдалося знищити понад 80 ударних безпілотників, але, на жаль, у Сумах, Одеська, також були влучні удари по Львівській, Полтавській, Київській, Донецькій та Херсонській областях, які завдали шкоди цивільним об’єктам», – сказав Зеленський.

Він висловив вдячність прем’єр-міністру Канади “за готовність сприяти посиленню захисту українського неба, зокрема за надання їм додаткових систем і ракет Nasams”.

Лідери також обговорили роботу з гарантій безпеки.

“Ми домовилися, що найближчим часом наші команди активізують двосторонній діалог для досягнення відповідної домовленості. Також обговорили підготовку четвертої зустрічі радників, які працюють над реалізацією Світової формули. Зустріч відбудеться в середині “Січень у Давосі. Я вдячний і Джастіну особисто, і Канаді за відповідну підтримку наших зусиль на глобальному рівні”, – сказав президент.

Зеленський додав, що допомога Канади Україні продовжиться і наступного року, як у формі допомоги, необхідної для нашої сили на полі бою, так і у фінансовій сфері.

Нагадаємо, глава України Володимир Зеленський Разом із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо 22 вересня 2023 року він зустрівся з представниками бізнесу в Торонто. Потім лідери та бізнесмени обговорили перспективи інвестування в Україну та причини початку цього процесу до закінчення війни.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зазначив, що мобілізація – це не лише солдати
Следующий Зеленський розповів про першочергове завдання на цьому етапі війни з РФ

Нет комментариев

Оставить комментарий