Зеленський провів важливу нараду з військовими – новини 1+1 – Україна


Спільно з керівниками різних оперативних управлінь визначено найбільш вразливі місця російських окупантів.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 березня, провів низку важливих зустрічей. Зокрема, про ситуацію на фронті доповів Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський, який щойно повернувся з Авдіївського напрямку.

Про це говорить глава держави він написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

“Сьогодні відбулися важливі військові збори. Спочатку я заслухав доповідь головкома Олександра Сирського. Вранці він повернувся з Авдіївського напрямку і розповів про ситуацію там, на місці та на інших ключових напрямках. домовилися про подальші дії», – наголосив Володимир Зеленський.

Крім того, спільно з іншими керівниками різних оперативних відомств визначено найбільш вразливі місця російських окупантів.

“Ті (місця – ред.), де ми можемо завдати найбільшої шкоди ворогу. І ми це зробимо. Чим більше програє російська держава і чим більшою буде ціна її агресії, тим ближчим буде справедливий кінець цієї війни. По-третє, я зустрічався з представниками Кабінету міністрів, ОПК та інших відомств щодо виробництва високотехнологічних безпілотників для цих і майбутніх операцій. Україна має таке озброєння, але воно має стати більш далекобійним, поширеним і потужним. визначив відповідні завдання та терміни. Жоден російський теракт не повинен залишитися без відповіді», – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Президент України зустрівся з працівниками нашого оборонного комплексу та зробив важливу заяву.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Українські МіГ-29 вперше помітили на озброєнні французького молота AASM (фото)
Следующий Російський подвійний ракетний удар по Одесі: що відомо про наслідки та жертви – огляд

Нет комментариев

Оставить комментарий