Зеленський різко відреагував на пропозиції України щодо припинення вогню


Зеленський наголосив на необхідності чіткого плану та міжнародних гарантій будь-яких домовленостей про припинення вогню.

Україна не може довіряти російському диктатору Володимиру Путіну щодо припинення вогню, тому що він є вбивцею та агресором.

Про це заявив президент Володимир Зеленський Інтерв’ю Bloomberg.

“Щодо перемир’я (припинення вогню – ред.). Під час війни не можна просто говорити про припинення вогню. На мій погляд, нам потрібен план для наших людей. Ми не можемо довіряти Путіну, тому що він для нас вбивця і агресор”, – сказав він.

Президент нагадав, що з часу підписання Мінських угод багато років тому українська сторона провела сотні зустрічей.

«Сторони домовилися про припинення вогню між Україною та Росією, а РФ постійно все це зриває і вбиває наших людей. Тому тільки якщо це відбувається на міжнародному майданчику в присутності перевірених провідних країн. Вони можуть мати різні думки і погляди на етапи, які завершать цю війну, але ми всі повинні бути на одній стороні і довіряти один одному», – наголосив Зеленський.

Він додав, що світовий саміт показав, що Україна може реалізувати цей план, тому сьогодні ми говоримо про енергетичну та ядерну безпеку.

«Буде чіткий план. Що стосується припинення вогню, то тут також потрібен дуже чіткий план. Ми маємо розуміти, що Російська Федерація не використовуватиме перемир’я для накопичення техніки на нашій окупованій території, бо не буде. «Ми зупинимо їх тим чи іншим ударом, тобто вони можуть просто сконцентрувати сильний кулак, а потім звинуватити нас, як це вже було, у тому, що ми, наприклад, порушили режим припинення вогню, і нам дуже важко здійснити чергове вторгнення», він сказав.

Зеленський додав, що якщо російське вторгнення після припинення вогню буде таким же, як на початку 2022 року, це буде великою втратою для України.

«Це означає, що я не хочу проблем для своєї країни. Ми вже на війні. Забезпечити перевагу Росії сьогодні просто неможливо. Ми повинні бути розумними. І знову важливо: хто, крім цього, відповідатиме за українців своїм життям? Якій країні дуже легко погодитися на припинення вогню, але дуже важко його підтримувати. Буде дуже важко знайти тих, хто відповість, чому було порушено режим припинення вогню», – наголосив президент.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час візиту до Києва у вівторок, 2 липня, запросив президента Володимира Зеленського до припинення вогню та переговорів з Росією. На цьому наголосив заступник керівника Канцелярії Президента Ігор Жовква Україна є план досягнення миру.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про звіт Умерова після його візиту до США
Следующий 4 липня Зеленський провів штаб безпілотників та радіоелектронної боротьби

Нет комментариев

Оставить комментарий