Зеленський розкритикував мирний план Трампа щодо припинення війни


dscf id x x aa e a e b c x
dscf id x x aa e a e b c x

«Якщо ідея така, що ми просто віддамо свої території, а якщо така ідея, то вона дуже примітивна», – зазначив Зеленський.

За його словами, якщо у Трампа дійсно є власний підхід до швидкого припинення війни, він із задоволенням прислухається до його ідеї.

“Нам потрібні переконливі аргументи. Нам потрібна не фантастична ідея, а реальна. Ми говоримо про людське життя, не можна жартувати і не можна ризикувати”, – додав глава держави.

Зеленський також нагадав, що під час переговорів про переговори з РФ слід пам’ятати, що Володимиру Путіну не можна довіряти.

“Ми тут маємо справу з Путіним. Усе, що він говорив раніше, він потім робив інакше. Ми не можемо йому довіряти”, – наголосив глава держави.

Що передувало

Нагадаємо, раніше The Washington Post опублікувала інформацію про те, що Дональд Трамп у приватній розмові заявив про готовність припинити війну Росії з Україною, тиснучи на Київ, щоб той відмовився від певної території.

Пізніше радник передвиборчої кампанії Трампа назвав історію Washington Post “чудовою новиною”. Він наголосив, що кандидат у президенти США не прийме мирний план, поки не отримає владу і не зможе належним чином розглянути всі варіанти.

Уже в березні 2023 року Дональд Трамп пообіцяв своїм виборцям, що вони «припинять війну Росії з Україною протягом 24 годин», якщо їх оберуть президентом США на виборах 5 листопада цього року. Він також зазначив, що дозволить Росії повернути частину українських територій, щоб “уникнути війни”.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Кемерон поговорив із Трампом про затримку допомоги Україні – Політика
Следующий У Києві переселенка Анна Мельниченко продає мишей - сюжет ТСН - Ексклюзив ТСН

Нет комментариев

Оставить комментарий