Зеленський розпорядився спростити виробництво безпілотників FPV в Україні


За його словами, сьогодні відбулася тригодинна нарада з армією щодо виробництва безпілотників.

«У нас є оновлені та деталізовані плани виробництва на цей рік усіх типів безпілотників: FPV, бомбардувальників, літаків-розвідників, а також безпілотників великої дальності для спеціальних завдань», – написав президент.

На зустрічі обговорювали, як забезпечити гнучкість українського ОПК. Президент зазначив, що потреби передової постійно змінюються, тому виробники безпілотників мають на них вчасно реагувати.

«Рішення важливі: спрощення тендерної процедури, імпорт комплектуючих, збільшення виробництва безпілотних ракет і навчання операторів», – сказав Зеленський.

На зустрічі обговорили проект побудови інтегрованої системи управління радіоелектронною боротьбою для захисту українських військових і техніки від російських безпілотників.

Зеленський зазначив, що ця система вже тестується в деяких областях. Однак масштаб проекту планується по всьому фронту.

Виробництво дронів в Україні.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський пообіцяв “здивувати” РФ безпілотниками та системами радіоелектронної боротьби, виробленими в нашій країні.

У той же час міністр стратегічної промисловості Олександр Камишин заявив, що Україна наздогнала Росію за кількістю вироблених безпілотників, еквівалентних Shahed.

Він також зазначив, що Україна прогресує у виробництві інших ударних безпілотників.

Додамо, що на початку березня заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Анна Гвоздяр заявила, що цього року виробництво українських безпілотників може сягнути двох мільйонів.

Про те, чи можуть мільйон безпілотників вплинути на хід війни, дивіться в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У Міненерго розповіли про невтішні наслідки збою
Следующий Прифронтові країни НАТО підтримують ідею Макрона ввести війська в Україну – FT

Нет комментариев

Оставить комментарий