Зеленський розповів про дані Головного управління розвідки про плани РФ і скорочення ОПК окупантів


Глава держави повідомив, що такі дані військової розвідки йому надали у четвер, 21 грудня. Також оновлено інформацію про плани противника.

“Сьогодні опубліковано окремий звіт Головного управління розвідки. Плани ворога, робота російського ОПК – є сигнали для їх гальмування”, – сказав Зеленський.

Президент додав, що ООС продовжить роботу з обмеження військового потенціалу російського окупанта.

“Ми й надалі будемо допомагати їх гальмувати. Ми віримо в свої сили! І кожного дня ми додаємо сили Україні”, – зазначив він.

Що сказали в Головному розвідувальному управлінні про оборонну промисловість і військові плани Росії?

Заступник начальника Головного розвідувального управління МОУ Вадим Скібіцький заявив, що, за даними військової розвідки, Москва сьогодні найбільше боїться повстання або розвалу РФ. Він також підкреслив, що для збереження цілісності Росії Путін повинен продовжувати ту політику, яка існує сьогодні.

Раніше представник ГУР Андрій Черняк заявив РБК-Україна, що російська влада хоче продовжити війну протягом 2024 року. Щоб досягти цього, вони активно реструктуризують економіку.

Додамо, що, за інформацією Головного управління розвідки, російський військово-промисловий комплекс допускає виробництво більшої кількості ракет, ніж до масштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Однак представник ГУР Андрій Юсов зазначив, що країна-агресор не може накопичити таку зброю через постійні авіаатаки.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая хто отримає виплату - Україна
Следующий Четверо на понтоні: на Закарпатті затримали відчайдушних порушників кордону (фото)

Нет комментариев

Оставить комментарий