Зеленський розповів про наслідки нападів на Росію за межами України


«Дякую всім, хто допомагав і продовжує допомагати. Ми бачимо, як рішучість світу відкриває нові перспективи для відновлення нашої безпеки, в тому числі безпеки Харкова, сказав президент.

Віє зазначив, що на ситуацію в Харкові та області значною мірою вплинуло знищення нашими силами позицій і пускових майданчиків російських терористів поблизу кордону. За словами президента, це дійсно важливо.

«Це працює саме так, як ми очікували. І за результатами тих боїв, які відбулися зараз, у червні, на різних ділянках фронту, я хочу подякувати всім нашим воїнам», – підкреслив він.

Наступ росіян на Харківщині

Нагадаємо, на початку травня російські окупанти відновили наступ із півночі в бік Харківської області. Відтоді на цьому фронті українські захисники відбивали атаки ворога.

Зараз росіяни контролюють лише невелику частину Волчанська. Також вони регулярно використовують керовані бомби для обстрілів населених пунктів Харківської області.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що росіяни не досягли своїх цілей у Харківській області та анонсував посилення цієї території.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Шокуючі плани заробити на мобілізації в Україні, новини 1+1 - Ексклюзив ТСН
Следующий "Наші ресурси закінчуються": Клімкін прокоментував умови, за яких можна буде почати переговори з Росією

Нет комментариев

Оставить комментарий