Зеленський розповів про позицію Байдена щодо Авдіївки


Як заявив Зеленський після розмови з американським президентом, Байден знає всі подробиці того, що відбувається на фронті в Україні.

“Я визнаю, що результатом ослаблення збройової допомоги для України є те, що сталося з Авдійком. Ми хочемо зберегти життя наших хлопців. Ми про це говорили і я радий, що ми це однаково розуміємо. Але ми все повернемо, ми Нічого не робіть цим вбивцям. Ми не здамося », – наголосив глава держави.

Вихід ЗСУ з Авдіївки

У ніч на 17 лютого головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський оголосив про рішення вивести українські війська з Авдіївки, яка перебуває під загрозою оточення. Сьогодні ввечері прес-секретар 3-ї окремої десантно-штурмової бригади, бійці якої прикривали вихід ООС з міста, повідомив, що критичний момент уже минув, але операція з перегрупування військ ще триває.

Виступаючи на Мюнхенській конференції з безпеки, президент Зеленський назвав рішення про виведення військ з Авдіївки правильним і професійним, але розкритикував союзників за недостатню допомогу Україні, що призвело до такої ситуації.

Водночас міністр оборони Рустем Умеров заявив, що українське керівництво зробило висновки з ситуації, яка склалася в Авдіївці.

Детальніше про відхід ЗСУ з Авдіївки та його вплив на фронт читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая прогноз на 17-18 лютого 2024 року - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий Зеленський і Байден 17 лютого говорили про фронт і ситуацію в Конгресі

Нет комментариев

Оставить комментарий