Зеленський розповів про ситуацію на фронті та нарощування потужності Збройних сил України


Водночас президент говорив про посилення української армії.

«Сьогодні ми спілкувалися з Верховним головнокомандувачем Сирії і детально обговорили оперативну обстановку: наші можливості, які є, які є загрози. Складається враження, що Збройні сили України стають сильнішими», – зазначив Зеленський.

Крім того, у своїй промові глава держави перерахував напрямки та ділянки фронту, де відбуваються найбільш інтенсивні збройні зіткнення.

“Окремо цього тижня хочу звернути увагу на наших бійців, які воюють на передовій – на місцях: кожен солдат, кожен командир. Особливо на тих напрямках, де йдуть найбільш інтенсивні бої. Покровський, Курахівський, Донецька обл. , Куп’янський напрямок, південь», – сказав президент.

Зеленський також висловив подяку всім бригадам і бойовим частинам ООС, які «знищують окупанта і забезпечують нам більшу стабільність на фронті».

Ситуація попереду

Нагадаємо, останні місяці були складними для Збройних Сил України. Зокрема, 17 лютого довелося відійти з Авдіївки, яку обороняли з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Президент України Володимир Зеленський 11 березня заявив, що Силам оборони вдалося зупинити наступ російської армії. За словами глави держави, ситуація на фронті набагато краща, “ніж за останні три місяці”. Коментуючи ситуацію навколо Авдіївки, президент зазначив, що росіяни її не захопили, а просто знищили, а потім увійшли.

Про те, як ЗСУ закривають “больові точки” на фронті і чи вирішиться результат війни влітку, читайте в матеріалі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая подробиці гучного скандалу навколо прихованих статків Тищенка, новини 1+1 - Україна
Следующий Метою ворога омбудсмен назвала Україну

Нет комментариев

Оставить комментарий