Зеленський розповів про українські безпілотники далекої дії та атаки на цілі в РФ


«За ці тижні багато хто вже помітив, що в російській військовій системі є слабкі сторони і ми можемо їх подолати нашою зброєю», – сказав глава держави.

Таким чином президент висловив вдячність Збройним силам України, СБУ та Головному управлінню розвідки за “новий український далекобійний потенціал”.

Крім того, Зеленський також подякував військово-промисловому комплексу країни: «усім, хто працює на силу України».

“Тому що це справді українська далекобійність – те, що можуть наші власні безпілотники. Україна тепер завжди матиме свої ударні сили в небі”, – наголосив президент.

Напади на нафтопереробні заводи в Росії

Нагадаємо, останнім часом атаки українських безпілотників на російські НПЗ стають все більш систематичними. Так, нещодавно безпілотник атакував один із найбільших нафтопереробних заводів Ярославля.

Крім того, джерела РБК-Україна повідомили, що безпілотники СБУ влучили в Туапсинський нафтопереробний завод, спровокувавши масштабну пожежу.

Крім того, безпілотники СБУ точно націлили на нафтовий термінал в Усть-Лузі. Там переробляється пальне і постачається, зокрема, російським військам.

Сьогодні вранці, 16 березня, джерела РБК-Україна повідомили, що цієї ночі СБУ одночасно атакувала три нафтопереробні заводи в Самарській області Росії. Мова йде про заводи «Роснефти».

Детальніше про те, чи можуть атаки на нафтопереробні заводи «знекровити» Росію та допомогти Україні на фронті, читайте в нашому матеріалі.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Метою ворога омбудсмен назвала Україну
Следующий У Маріуполі озброєні окупанти стоять у "кабінках для голосування": фото

Нет комментариев

Оставить комментарий