Зеленський розповів про зміни в РНБО та розвідувальне середовище


«Призначив новим секретарем РНБО Олександра Литвиненка, який поєднає досвід керівництва Службою зовнішньої розвідки України із завданнями, які стоять перед РНБО», — йдеться у повідомленні.

Президент також повідомив, що новим головою зовнішньої розвідки став Олег Іващенко. За словами Зеленського, він має відповідний досвід.

Президент Зеленський додав, що очікує посилення стратегічних можливостей нашої країни прогнозувати та впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої країни. Він додав, що також очікує зміцнення України та оновлення нашої державної системи в усіх сферах.

Перестановки в РНБО та в розвідці

Нагадаємо, Зеленський вже призначив нового секретаря РНБО. Ним став колишній голова Служби зовнішньої розвідки. Детальніше про те, хто такий Литвиненко, читайте в матеріалі РБК-Україна.

Окремо РБК-Україна наводило інформацію про екс-секретаря РНБО Олексія Данілова. Президент заявив, що після звільнення з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони України Данілов буде переведений на інший напрямок.

Президент також призначив нового голову Служби зовнішньої розвідки.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая де саме і в чому причина, новини 1+1 - ТСН Ексклюзив
Следующий Росіяни напали на Харків "Шахедамі": у місті пролунали вибухи, перші подробиці

Нет комментариев

Оставить комментарий