Зеленський розповів, що буде, якщо США не погодять допомогу Україні


«Звичайно, важко буде знайти щось подібне (за допомогою США – ред.). Звичайно, ми не залишимося на одному місці. Треба виживати і жити. Треба знайти паралельні степи, паралельні принципи. Але ви розумієте, що це принципово. І це дуже важливо”, – сказав він.

Зеленський підкреслив, що без американської допомоги «героїв, які лежатимуть у лікарнях», буде все більше.

«Бо якщо у вас не буде реального оборонного захисту і потужної артилерії з ракетами, ви, звичайно, втратите людей», – додав президент.

Допомога Україні від США

Сполучені Штати вже кілька місяців не можуть надати Україні нові фінансові ресурси.

Нещодавно Сенат США підтримав законопроект, який надає Україні 60 мільярдів доларів. Однак, щоб він набув чинності, документ має отримати підтримку Палати представників і бути підписаним президентом Джо Байденом.

Спікер Палати представників Майк Джонсон наразі відмовився представити ініціативу. Він хоче, щоб про допомогу Україні голосували в контексті грошей на охорону кордону.

Нещодавно Байден заявив, що готовий зустрітися з Джонсоном, щоб обговорити допомогу Україні.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая "Великий Брат спостерігає за вами" чи тотальна система контролю над українцями: що цього разу придумали нардепи?
Следующий "Досить Москви на наших землях": Зеленський запросив польських лідерів на кордон для вирішення зернової блокади

Нет комментариев

Оставить комментарий