Зеленський сказав, що чим сильніша ППО, тим менше російських дияволів буде в нашому небі


«Святвечір під час війни. Наші воїни збили не лише майже 30 «Шахедів» і кілька ракет, а й дві російські», – написав Зеленський.

Він нагадав, що всього за тиждень російські терористи втратили п’ять літаків.

«Це Різдво створює правильний настрій на весь наступний рік – настрій наших можливостей. Шанси в переговорах з партнерами. Шанси зміцнити наш повітряний щит. Шанси захистити наш дім від російських терористів. Чим сильнішою буде наша протиповітряна оборона, тим менше російських дияволів буде в нашому небі і на нашій землі», – наголосив президент.

Глава держави подякував усім українським воїнам за влучність і силу.

«Дякую всім, хто і в Різдво, і в будні дбає про захист нашої країни, витримує ворожі атаки та виявляє незламність, де б вони не були: на сході та півдні чи на кордонах нашої країни, хто в бою. і на своїх посадах рятує і зцілює людей. Усі наші екстрені служби. Усім, хто допомагає. Дякую вам всім!” – додав Зеленський.

Збиті російські літаки

Нагадаємо, за даними Генштабу, українські сили ППО були збиті 24 грудня російським бомбардувальником Су-34 і винищувачем Су-30.

Слід підкреслити, що це другий значний успіх Повітряних Сил за останній час. 22 грудня командувач ВПС Микола Олещук повідомив, що українські військові збили три російські літаки Су-34 на південь.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У трьох областях України СБУ скасувала подальші «плани» виїзду за кордон ухильників
Следующий Терезам не варто забувати про друзів, а Козерогам побути на самоті: гороскоп по картах Таро на 25 грудня 2023 року.

Нет комментариев

Оставить комментарий