Зеленський сказав, що після України не буде дня, а буде день після Путіна


Зеленський сказав, що після України не буде дня, а буде день після Путіна

Глава Української держави зауважив, що коли всі допомагають один одному, виграє свобода кожного. Це спрацьовувало багато разів в історії і спрацює зараз.

За словами Зеленського, кожна імперія побудована на руїнах остаточного розгрому свободи, і тому Москві потрібно окупувати Україну.

«Але разом ми змінюємо історію на краще. Не буде дня «після України», не буде дня «після війни», буде день «після Путіна». І це буде день нашої безпеки, вашої гарантованої свободи, мирного життя Литви, Естонії, Латвії, Швеції, Фінляндії, усіх тих країн, долю яких Росія зараз намагається поставити під сумнів», – наголосив Зеленський.

Він також додав, що день “після Путіна” стане для Білорусі днем ​​нових можливостей, на які вона заслуговує. Це також буде день нової сили для всієї Європи, яка вчиться єдності.

Путіна треба перемогти

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський та інші українські чиновники неодноразово наголошували, що Росія під керівництвом Путіна має бути переможена. Тільки так можна зупинити її агресію.

Зокрема, Зеленський наголосив, що якщо Україна не переможе Росію, то наступними на черзі можуть стати Литва, Латвія, Естонія та Молдова.

Водночас міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба нещодавно наголосив, що західні союзники не просять Україну вести переговори з Росією про заморожування війни.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Засоби радіоелектронної боротьби в Україні будуть звільнені від сплати ПДВ і мита – Зеленський підписав закон
Следующий РФ завдала удару по цивільному об'єкту в Харкові: що відомо про постраждалих (оновлено)

Нет комментариев

Оставить комментарий