Зеленський сказав, що є конкретні дати, коли можуть з’явитися нові документи щодо гарантій


“Я вже організовую зустрічі на наступний тиждень – наші міжнародні заходи, які ми плануємо. Це стосується і відносин з партнерами в Європі, в Євросоюзі. Ми додамо більше активностей, і це також стосується гарантій безпеки для України”, він додав. він сказав.

За словами Зеленського, готуються нові угоди з партнерами – міцні двосторонні угоди.

“Січень і лютий повинні дати схожі результати. Ми вже бачимо конкретні дати, коли можуть з’явитися нові, сильні документи. Я вдячний всій нашій команді, яка бере участь у переговорах, усім тим лідерам, тим країнам, які готові до справді амбітних рішень “, – сказав він. Хех.

Зеленський додав, що Україна фактично повертає до життя всю архітектуру гарантій безпеки – нову архітектуру, відроджуючи систему міжнародного права.

«І коли в Україні буде відновлена ​​справедливість, коли буде відновлена ​​наша безпека, це піде на користь іншим у світі», – наголосив він.

Британсько-українська угода про безпеку

12 січня прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак підписав угоду про гарантії безпеки з президентом України Володимиром Зеленським під час візиту до Києва. Таким чином, Велика Британія стала першою країною, яка підписала таку угоду з Україною.

Угода передбачає гарантії фінансової, військової та іншої підтримки.

Детальніше про документ читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Мобілізація засуджених – за яких умов це можливо – Україна
Следующий На Херсонщині окупанти випустили рекордну кількість снарядів: є постраждалі

Нет комментариев

Оставить комментарий