Зеленський спілкувався з прем’єр-міністром Бельгії – мова йшла про 50 млрд євро для України


За словами Зеленського, він привітав Бельгію з початком головування в Раді ЄС. Глава держави також подякував, що підтримка України та міжнародного права є одним із пріоритетів бельгійського головування.

«Ми цінуємо грудневе рішення Європейської Ради розпочати переговори щодо вступу України та сподіваємося, що за підтримки Бельгії наша країна досягне значного прогресу в подальших формальних кроках на цьому шляху», – додав президент.

Він також розповів прем’єр-міністру Бельгії про нещодавні російські атаки та необхідність посилення української ППО. Під час переговорів сторони також порушили питання двостороннього співробітництва у сфері безпеки.

Було обговорено важливість розблокування 50 мільярдів євро європейської фінансової допомогиа також питання реалізації української формули миру», – написав Зеленський.

Більше того, як зазначив у своєму виступі глава держави, разом із Бельгією нам вдалося досягти проривних речей, зокрема використання російських активів для підтримки нашої країни.

Бельгія – союзник України

Нагадаємо, що Бельгія є союзником України від початку повномасштабного російського вторгнення. Зокрема, країна надає військову допомогу нашим захисникам.

Нещодавно стало відомо, що Бельгія відправить до Данії два винищувачі F-16 для навчання на них українських пілотів.

Ця країна першою використала російські активи для допомоги Україні. Для цього створено спеціальний фонд.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Теракт у Рубіжному – в ОВА назвали наслідки теракту росіян ТСН новини 1+1
Следующий Ракетний обстріл Покровська та Рівного - сюжет ТСН - Ексклюзив ТСН

Нет комментариев

Оставить комментарий