Зеленський та Ердоган провели переговори та обговорили обмін полоненими з України з РФ


За словами Зеленського, розмова з Ердоганом була дуже знаковою. Зокрема, Президент України подякував колезі за співпрацю в багатьох сферах, зокрема в обороні.

«У нас є спільні проекти – вже успішні, і цього року нам потрібно зробити ще більше для зміцнення наших держав, наших націй», – зазначив Зеленський.

Він також підкреслив, що безпека в Чорноморському регіоні багато в чому залежить від співпраці обох країн. Проте Україна вдячна за підтримку морського експортного коридору, яким уже перевезено понад 14 млн тонн вантажів (близько півтисячі суден).

Під час переговорів також обговорювалася робота над формулою миру. Представник Туреччини був запрошений на зустріч консультативного рівня, яка відбудеться у Швейцарії.

“Окрема увага приділяється пункту формули миру щодо повернення всіх полонених і депортованих. Я сьогодні говорив про це з президентом Туреччини. Повернення викрадених росіянами українських дітей. Повернення полонених і всіх, хто проти”. проти яких відбуваються репресії на окупованій території, зокрема в Криму. Посередництво Туреччини є дуже важливим для звільнення кримських татар та всіх інших людей, які перебувають у російському полоні.“, він додав.

Що передувало

Нагадаємо, 19 грудня під час прес-конференції президент України Володимир Зеленський заявив про бездіяльність свого турецького колеги щодо обміну полоненими між Україною та РФ.

Він зазначив, що Ердоган не показав результатів для звільнення полонених кримчан.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Все, що ви хотіли знати про карабіни, але не наважувалися спитати
Следующий Обстріл Харкова 2 січня - прокуратура показала ТСН новини 1+1 уламки ракет

Нет комментариев

Оставить комментарий