Зеленський в інтерв’ю FOX News розповів про вибори, відставку Залужного та ідею Трампа


Головний політичний ведучий і редактор спеціальних репортажів FOX News Брет Баєр записав інтерв’ю біля лінії фронту в районі Харкова, всього за кілька миль від важких боїв. Зеленський підкреслив цінність інтерв’ю в такому небезпечному місці.

“Для мене це дуже важливо… Сполученим Штатам потрібно побачити ще одну війну тут, ближче до лінії фронту”, – сказав він.

Про запрошення американських лідерів

Зеленський звернувся до президента США Джо Байдена та фаворита Республіканської партії Дональда Трампа із запрошенням відвідати Україну та на власні очі побачити, що відбувається на передовій «цієї трагедії».

«Я радий бачити всіх кандидатів і всіх людей, які приймають рішення або можуть підтримати, а не бути проти, просто зрозуміти, що означає війна в Україні… Хто цю війну почав, хто її почав і що навколо відбувається. . Яка чудова Україна. У нас прекрасна країна, але під час війни інша картина і інше життя», – сказав він.

Про Трампа та його заяву про «припинення війни за 24 години»

Президент України відповів на заяву Трампа про те, що він нібито може завершити війну протягом 24 годин, якщо його оберуть президентом США. За його словами, він не розуміє, як міг здійснити такий подвиг. Зеленський заявив, що Трамп не може самостійно вирішити цю проблему і запропонував організувати зустріч на передовій, під час якої він йому все пояснить.

«Можливо, у нього є якісь ідеї. Не знаю… Він побачить, що відбувається, і тоді, думаю, передумає. Ми всі зрозуміли, що в цій війні немає двох сторін: є тільки один ворог і це позиція (Володимира – ред.) Путіна», – додав він.

Про повалення Путіна

Зеленський вірить, що російський народ може скинути Путіна і добитися змін. Але це складне завдання, тим паче, що «Путін боїться тільки сильного і не сприймає жодної слабкості». Це означає, що Україна повинна залишатися сильною на полі бою і не дозволяти Росії нічого окупувати.

“Його позиція буде слабшою, якщо при зростаючих жертвах люди в Росії це побачать і будуть проти війни. Ця хвиля нам потрібна”, – зазначив президент.

Про дипломатичний договір і переговори з Путіним

Зеленський розкритикував інтерв’ю з російським диктатором Такером Карслоном і сказав, що йому не потрібно слухати більше двох годин “д…а”, яке свідчить про те, що Путін говорив про Україну.

За його словами, Путін ненадійна людина. Він також нагадав, що президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Олаф Шольц отримали від Путіна гарантії, що Росія не окупує Україну.

Він також заперечив слова про те, що Росія нібито не зацікавлена ​​в нападах на Польщу, Латвію чи “когось ще”. Додамо, що в оточенні Путіна стверджують, що він не має наміру зупинятися, “поки не досягне своїх цілей”.

Про українські втрати у війні

На запитання про втрати Зеленський відповів розпливчасто, заявивши, що вони обчислюються десятками тисяч. Однак він представив їх меншими, ніж ті, які понесе РФ. Згідно з ним, Росія “втрачає п’ятьох військових на кожного загиблого українського військового”.

Про те, коли закінчиться війна

Президент переконаний, що світ боїться змін у Росії та втрати влади Володимира Путіна.

Світ не готовий до втрати Путіним влади. Світ боїться змін у РФ. Сполучені Штати, країни Європи та Глобальний Південь мають вибір. Путін перейшов усі червоні лінії. Він неадекватна людина, він загроза всьому світу, тому що він намагатиметься знищити НАТО. І коли світ це зрозуміє, це кінець – тоді війна закінчиться», – сказав він.

Про американську допомогу

Зеленський висловив подяку за все, що зробили Джо Байден і Конгрес. Він також звернувся до законодавців США.

«Якщо вони хочуть бути дуже прагматичними, підтримка, яку ми просимо зараз, буде нижчою, ніж у майбутньому. Вони заплатять набагато більше, набагато більше. Ми просто виживемо. У нас немає альтернативи. Думаю, вони розуміють, “що ми просто намагаємося зберегти наші домівки з дітьми. Досить сказати, що якщо ви вважаєте, що ми боремося за спільні цінності, то давайте підтримаємо (нас – ред.), давайте будемо єдині”, – сказав він.

Про завдання на фронті

За словами Зеленського, вже завдання номер 1 – захист.

«Ми продовжимо нашу успішну історію в Чорному морі. Не буду вдаватися в подробиці, але ми готуємо деякі сюрпризи для Росії. Це дуже важливо. Важливий південь. Східна оборона, де їх понад 200 тис. солдати, це також дуже важливо. Звичайно: “Ми будемо готувати новий контрнаступ, нові операції. Звичайно, я не кажу, що ми так стоятимемо. Це залежить від багатьох речей”, – зазначив він.

Про корупцію в Україні

Посилаючись на занепокоєння американців щодо корупції, Зеленський сказав, що «все зрозуміло». За його словами, українці пішли за реформами, яких вимагає Європейський Союз. Але він також зазначив, що в умовах війни складно реалізувати нові «комплексні антикорупційні реформи», і підкреслив, що ЄС підтримує прозорість України.

Про президентські вибори

Зеленський заперечує, що “скасував вибори в країні”. Згідно з ним, У воєнний час закон не дозволяє проводити вибори президента. Але, враховуючи рейтинги, якби вибори відбулися сьогодні, він впевнений, що переобрався б.

Про виробництво зброї

Президент продовжує наполягати на тому, що Україна не зможе підтримувати свою оборону без допомоги Заходу, але він намагається зміцнити її економіку та стабільність, що, у свою чергу, може дозволити їй збільшити власне виробництво зброї. За його словами, потрібна потужна далекобійна зброя, ракети та артилерія.

«Справа не в типі, а у виробництві. Збільшувати його щодня, в тому числі протиповітряну оборону, щоб захистити людей, щоб дати можливість економіці розвиватися, – це означає дати шанс на безпеку, зазначив він.

Про повернення біженців

Зеленський переконаний, якщо українці повернуться з-за кордону, економіка буде рости.

«Багато робочих місць, багато податків, я маю на увазі, що ми повинні бути сильнішими і, звичайно, тиснути на них якомога сильніше, тиснути на них. І в цій позиції, в сильній позиції ми знайшли один дуже важливий дипломатичний шлях. Це документ”, – додав він.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Курси валют на 22 лютого - вартість долара, євро, злотого - Україна
Следующий Зеленський заявив, що Україна готуватиме новий контрнаступ

Нет комментариев

Оставить комментарий