Зеленський відповів на корупційні скандали


“Я вважаю, що питання боротьби з корупцією в Україні дуже чутливе. Адже коли ти борешся за своє європейське життя, за майбутнє, за свою незалежність, ти не можеш створювати такі маленькі, знаєте, корупційні проблеми. Тому все дуже чуттєво. Підхід людей буквально. Все дуже емоційно”, – сказав глава держави.

Зеленський додав, що з проблемами корупції потрібно боротися навіть до дрібниць.

На запитання, чи трапляються в Україні корупційні помилки, президент відповів: «Звичайно».

Корупцію хочуть прирівняти до зради країни

Нагадаємо, після низки гучних корупційних скандалів президент України Володимир Зеленський виступив із заявою щодо корупції під час війни. Глава держави заявив, що корупцію потрібно прирівнювати до державної зради.

“Я поставив собі завдання. Законодавцям буде запропоновано ототожнювати корупцію з державною зрадою під час війни. Я розумію, що це не можна робити постійно, але я думаю, що це допоможе під час війни”, – сказав президент.

Голова Вищої комісії з питань правової політики Денис Маслов в інтерв’ю РБК-Україна заявив, що зареєстрував у Верховній Раді законопроєкти, які прирівнюють корупцію військового часу до державної зради.

При цьому він пояснив, що цей вид злочинів планується залишити за антикорупційними органами, а не за СБУ.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Посилення відповідальності для ухильників: нардеп розповів, чи передбачено це в законопроекті про мобілізацію
Следующий Буданов анонсував подальші удари по окупантам в Криму – Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий