Зеленський відповів на рішення МКС видати ордери на арешт двох російських командирів


Глава держави зазначив, що вітає рішення Міжнародного кримінального суду видати ордери на арешт командувачів дальньої авіації та Чорноморського флоту РФ, звинувачених у військових злочинах і злочинах проти людяності, скоєних під час обстрілу української інфраструктури в 2022 та 2023 роки.

За словами Зеленського, будь-який російський командир, який віддає наказ про напади на цивільне населення та інфраструктуру, повинен знати, що справедливість прийде і він буде притягнутий до відповідальності.

«Міжнародне правосуддя потребує часу, але воно неминуче. Ми прагнемо до того, щоб жоден російський звір, відповідальний за вбивства українських дітей, жінок і чоловіків, не залишився безкарним. І жодної кількості зірок на погонах, жодної Двері кабінету приховають їх від відповідальності.» » – додав.

Рішення ICC

Нагадаємо, сьогодні, 5 березня, Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт командувача дальньою авіацією Російської Федерації Сергія Кобилаша та командувача Чорноморським флотом Російської Федерації Віктора Соколова.

Їх звинувачують у нападах на цивільні об’єкти в Україні.

Зокрема, це пов’язано з атаками на українські енергетичні об’єкти у 2022 та 2023 роках.

Тоді внаслідок постійних російських атак по всій країні були введені аварійні відключення електроенергії.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Тарнавський розповів про втрати росіян у бік Тавриди – новини 1+1
Следующий Нардеп заінтригував заявою про три способи передачі даних у ТЦК, новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий