Зеленський відповів на знищення 15 російських літаків з лютого 2024 року


“Тільки за цей тиждень нам вдалося збити сім російських військових літаків. Саме вони скидають ці бомби і вбивають. З початку лютого Росія втратила 15 військових літаків. Це правильна динаміка їхніх втрат”, – сказав він. Глава держави.

Як зазначив Зеленський, чим більше в українських військових буде можливостей збивати ворожі літаки та знищувати логістику РФ на окупованих територіях, тим більше українців буде врятовано.

“Ми можемо збити більше російських військових літаків і знищити ще більше російської логістики на нашій окупованій території. Питання лише в тому, чи є у наших партнерів відповідна зброя, яку можна передати Україні”, – додав він.

ЗСУ знищують ворожі літаки

Нагадаємо, з лютого українські військові практично щодня знищують бойову авіацію противника. В основному це літаки Су-34 і Су-35, але в лютому росіяни втратили також літак-розвідник А-50, який летів над Азовським морем.

Вчора українські військові “десантували” на схід один із російських Су-34. Тоді російські літаки на кілька годин припинили політ в українському небі.

Проте, як зазначив керівник прес-служби OSGW Chortica Ілля Євлаш, навіть після знищення такої кількості літаків росіяни не припиняють використовувати авіацію для наступу на фронт. Хоча вони змінюють тактику.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая На тимчасово окупованому півострові перекрили рух транспорту по мосту через Керченську протоку
Следующий Над Дніпром в Україні пролунали звуки, схожі на вибухи

Нет комментариев

Оставить комментарий