Зеленський відправиться на висадку в Нормандії до Франції


Джерела видання вказують, що Зеленський може відвідати Францію вже наступного місяця.

«Україна відчайдушно потребує подальшої підтримки та уваги світу, і ця поїздка дасть йому час зустрітися зі світовими лідерами, включаючи президента Джо Байдена, щоб захистити інтереси своєї країни», – пишуть журналісти.

Очікується, що Зеленський використає поїздку, щоб закликати Захід до більшої військової підтримки та попросити НАТО збити російські ракети над Україною, як це зробили Сполучені Штати та Великобританія, коли Іран атакував Ізраїль.

Відвідування Італії

Politico пише, що наступним Зеленський планує поїхати до Італії на зустріч G7. Місяцями члени групи обговорювали доцільність використання сотень мільярдів конфіскованих російських активів для зміцнення оборони та економіки України, посилаючись на юридичні проблеми та побоювання, що Москва може зробити те саме із західними країнами.

Сполучені Штати та Велика Британія рішуче підтримали цю ідею, тоді як деякі члени Європи, особливо Німеччина, налаштовані більш скептично. Справа викликала сум’яття на попередній зустрічі міністрів фінансів G7, під час якої голова Європейського центрального банку Крістін Лагард рішуче виступила проти повної конфіскації російських активів з метою надання кредитів Україні.

«Зеленський, швидше за все, скористається цією можливістю для спілкування з главами держав і урядів, намагаючись переконати тих, хто ще сумнівається», – читаємо в матеріалі.

Politico нагадує, що в січні Зеленський поставив питання про арештовані активи РФ на 300 мільярдів доларів і сказав, “чому б їх не використати”.

Україна закликає Захід збити російські ракети

З перших днів війни уряд у Києві закликав закрити українське небо від російських ракет, але НАТО побоюється цього через нібито ескалацію війни.

Водночас нещодавно Зеленський знову нагадав, що коли летять російські ракети, польські літаки злітають, але не збивають їх.

«Чи можуть вони це зробити? Я впевнений, що так. А може, це атака з боку країн НАТО, (їх) участь? Ні”, – наголосив президент.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая В Україні ухвалили перші рішення про мобілізацію засуджених: подробиці - Україна
Следующий Удар по Харківській області - поліція показала наслідки - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий