Зеленський відправив Залужного – як відомо – з України


Валерій Залужний висловив подяку всім, хто був поруч – колективу Генштабу, Міністерству національної оборони, Президенту України.

У четвер, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський відправив у відставку верховного головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Про те, що повідомили Глава держави.

“Я зустрічався з генералом Валерієм Залужним. Я подякував йому за два роки захисту України… Ми також говорили про те, хто може взяти на себе оновлене керівництво Збройними Силами України. Настав час для такого оновлення. Я запропонував Валерію Федоровичу залишатися в команді”, – сказав президент.

Також його зустріч із президентом прокоментував Сам Валерій Залужний заявив, що у них була «важлива і серйозна розмова».

«Було вирішено, що потрібна зміна підходу і стратегії», – зазначив він.

Валерій Залужний також підкреслив, що завдання, які стоять перед армією у 2022 році, відрізняються від завдань у 2024 році. «Тож кожен також має змінюватися та адаптуватися до нових реалій. Також разом перемагати», – підкреслив він.

Валерій Залужний висловив подяку всім, хто був поруч – колективу Генштабу, Міністерству національної оборони, Президенту України.

“Пишаюся кожним українським Збройним Силом, який захищає майбутнє наших дітей. Усіми солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав життя за Україну та волю. Пам’ятаємо і помстимося для всіх. Українці обов’язково виграють», – запевнив він.

Нагадаємо, у понеділок, 5 лютого, президент Володимир Зеленський вперше публічно заявив про можливість звільнення Верховного головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зустрівся з конгресменами США – обговорили ATACMS і $60 млрд
Следующий Зеленський присвоїв Агєєву звання Героя України - він вперше збив "Кинджал".

Нет комментариев

Оставить комментарий