Зеленський відреагував на ідею мобілізації українців за кордоном


«Проблема не стосується українських громадян, які виїхали з самого початку війни. Є люди, чоловіки, жінки різного віку, які виїхали, і це зрозуміло, була війна. Ніхто з людей не знав, що буде завтра, всі врятувалися, ми всі відкрили кордони з будь-якими країнами, щоб люди не давили один одного на кордоні. Це одна частина. Друга частина – ми захистили 50 відсотків окупованої території, ми дали відсіч ворогу і наші люди воюють 2 роки», – сказав глава держави.

Зеленський додав, що питання стосуються військовослужбовців, які покинули Україну під час війни та поза законом. Він додав, що важливо не лише боронити Україну на фронті, а й платити податки до бюджету.

“І це питання до цих людей, до цих людей, якщо вони мобілізаційного віку, вони повинні допомагати Україні і бути в Україні. Зараз я не кажу, хто повинен бути на фронті, а хто ні. Там. Це закон, а звичайне людське правило.На одного солдата припадає 6-8 платників податків і якщо ти в Україні, не на фронті, а працюєш і платиш податки, то ти теж захищаєш державу і це дуже потрібно, але якщо ви за кордоном і ви мобілізаційного віку, і “ви не на фронті, ви не платите податки і ви їздили поза законом – тобто питання”, – сказав президент.

Глава держави наголосив, що платити податки важливо, тому що «грошей на армію не буде, а якщо не буде грошей, то не буде армії, не буде кому захищати Україну. Це правила життя. “

Що цьому передувало

Нагадаємо, у грудні німецькі видавництва WELT і Bild опублікували інтерв’ю з міністром оборони України Рустемом Умеровим. ЗМІ з посиланням на міністра писали, що Міноборони нібито планує залучати на військову службу українців з-за кордону. Мова йшла про чоловіків 25-60 років.

Також зазначалося, що мова йде про запрошення і на тих, хто не виконає цю вимогу, нібито чекають санкції, що «ще обговорюється».

У Міноборони тоді уточнили заяву Умерова, яку поширили німецькі видання. Вони зазначили, що не було обговорення порядку денного щодо призову іноземців.

Сам міністр також пояснив свої слова щодо мобілізації закордонних українців. Умеров сказав, що це запит на справедливість.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Відставка генерала Собко: екс-дружина згадала про коханців та відпочинок в Італії
Следующий Мар’яна Безугла – які аргументи проти звучали в коаліції – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий