Зеленський відреагував на ідею припинення вогню під час Олімпіади


Що було раніше?

Нещодавно президент Франції Еммануель Макрон заявив, що домагатиметься припинення вогню під час майбутніх літніх Олімпійських ігор у Парижі. Він вважає, що це відповідає давній меті Ігор сприяти миру через спорт.

За словами Макрона, у своїй пропозиції він мав на увазі Близький Схід, а також Україну та Судан.

Реакція Зеленського

За словами президента України, він не вірить у таку форму перемир'я з Російською Федерацією.

“Я не вірю в це у випадку з Росією, я не вірю в цей формат перемир'я в цілому, я не вірю ні в який формат перемир'я з РФ. Еммануель (президент Франції Еммануель Макрон – ред. ) знає про це, він сам цього свідок, ми разом були в нормандському форматі, Франція, Німеччина, Україна – ми всі живі свідки, не з книг, а живі свідки того, що ніякого замороженого конфлікту з Росією немає, питання щоб Росія перегрупувалася і надала їм додаткові сили, щоб знищити нас пізніше. Ми це пройшли», – сказав Зеленський.

Він нагадав, що подібна ситуація вже була під час підписання угод у нормандському форматі. Саме тоді були досягнуті домовленості про період припинення вогню. Однак і тоді були люди, які стріляли по українській армії.

«Вони готували своїх власних снайперів, які щодня приходили і вбивали наших людей. Емануель все це знає. Усе це ми чули з телефонних розмов нашої групи з 20-30 спеціалістів, які кілька місяців поспіль щодня вбивали наших людей, незважаючи на припинення вогню.

Олімпійські ігри в Парижі

Нагадаємо, літня Олімпіада-2024 запланована на період з 26 липня по 11 серпня. XXXIII Ігри пройдуть у столиці Франції – Парижі.

Нещодавно в інтерв'ю українським ЗМІ Макрон заявив, що вимагатиме від Росії припинити вогонь під час Олімпійських ігор. Однак Володимир Путін категорично відкинув цю ідею.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая що і коли ми отримаємо - ТСН, новини 1+1 - Świat
Следующий Вибух у Севастополі – прокоментували у ВМС

Нет комментариев

Оставить комментарий