Зеленський відреагував на плани Макрона зібрати європейських лідерів


«Нещодавно на зустрічі в Парижі з президентом Французької Республіки ми обговорювали посилення України та невідкладні кроки наших партнерів», – сказав президент.

За його словами, мова йде насамперед про європейських партнерів, від яких Україна очікує допомоги у зв’язку з перебоями з іншими партнерами.

“І це була пропозиція Емануеля і його ідея. Він знає все, що нам потрібно. Це була його пропозиція зібрати європейських партнерів, піти з ними і запропонувати відповідні, термінові кроки з їхнього боку”, – сказав Зеленський.

Він додав, що не може розкривати подробиці того, з чим вони (європейські лідери – ред.) вийдуть із цього саміту, хоча знає, що саме вони обговорюватимуть. І кожен зможе побачити результати цієї зустрічі.

Про що це

Раніше стало відомо, що близько 20 європейських лідерів зберуться в Парижі, щоб передати російському диктатору Володимиру Путіну послання про європейську рішучість щодо України.

Європейські лідери хочуть протистояти наративу Кремля про те, що Росія обов’язково виграє війну, яка триває вже третій рік.

«Ми хочемо дати Путіну дуже чіткий сигнал, що він не переможе в Україні. Наша мета – розбити думку про те, що він хоче, щоб ми вірили, що він якось переможе», – сказав один із радників президента.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У Зеленського урвався терпець, новини 1+1 – ТСН Ексклюзив
Следующий Кібератака на представників Сил оборони: злочинці намагалися атакувати військові комп'ютери

Нет комментариев

Оставить комментарий