Зеленський висловився про 12-й пакет санкцій ЄС проти Росії


“Важливо, що вперше з’являється заборона на російські алмази та діаманти. Нові заходи проти обходу санкцій та поставок до Росії товарів і технологій подвійного призначення… Є нові обмеження імпорту з Росії”, – сказав президент.

За словами глави держави, все це “справді допоможе скоротити економічну основу війни”.

Також Зеленський додав, що українська сторона продовжуватиме роботу з країнами-партнерами, щоб санкції, які застосовують Європа – “працювали глобально”.

12-й пакет санкцій ЄС проти РФ

Нагадаємо, 18 грудня Європейський Союз ввів у дію новий, 12-й пакет санкції проти РФ. Як заявив голова європейської дипломатії Жозеп Боррель, у ньому блок запропонував “потужний набір нових списків та економічних заходів, які ще більше послаблять російську військову машину”.

У санкційний пакет увійшли обмежувальні заходи на імпорт чи перевезення російських алмазів, було введено імпортно-експортний контроль та обмеження, обмеження ціни на нафту, залізо та сталь, а також до списку включили значну кількість додаткових фізичних та юридичних осіб.

Тим часом, керівник Офісу президента Ігор Жовква зазначив, що Україна спільно з Європейською комісією працює над 13-м санкційним пакетом щодо РФ.
Источник: «РБК-Україна»

Предыдущая як отримати і як діє.
Следующий що сталося у місті — Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий