Зеленський закликав НАТО допомогти звалити Путіна


Глава держави нагадав, що під час атаки на Ізраїль країни НАТО продемонстрували ефективність свого повітряного щита – майже всі повітряні цілі були нейтралізовані.

Зеленський назвав «небезпечним міфом» думку про те, що знищення ракет і безпілотників, випущених по третій країні, можна вважати прямим зіткненням з армією з використанням такої зброї.

«У разі дій союзників на Близькому Сході не було потреби посилатися на статтю 5 (про колективну оборону – ред.), і союзники діяли разом, щоб захистити державу, яка не була членом Альянсу, звісно зараз. що Росія мала перевагу в повітрі і ми можемо покладатися на наш безпілотний і ракетний терор, наші наземні можливості, на жаль, обмежені, і ви показали, як цю проблему можна вирішити», – додав президент.

За його словами, життя всюди на Землі однаково цінне, тому дивною виглядає різниця в рішучості відстоювати життя і свободу – десь сильніше, десь слабше.

Путін повинен спуститися на землю, і наше небо має знову стати безпечним, і це реально. І це повністю залежить від вашого вибору. Ваш вибір визначає, чи справді життя всюди однаково цінне. Ви вирішуєте, чи ставитеся ви до всіх партнерів однаково. Вибір у тому, чи ми справді союзники», – сказав Зеленський членам НАТО.

Рада Україна-НАТО

Нагадаємо, 16 квітня президент України Володимир Зеленський заявив, що Київ скликає засідання Ради Україна-НАТО. Під час зустрічі українські чиновники хотіли обговорити передачу Збройним силам України систем ППО для захисту від атак Росії.

Це сталося після того, як з березня активізувалися напади окупантів на Україну. Зокрема, ворог використовує балістичні ракети, проти яких у ЗСУ мало систем ППО.

Пізніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг призначив засідання Ради на сьогодні. Він пояснив, що у зустрічі візьме участь президент Володимир Зеленський.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая що відомо про ракетний удар - Україна
Следующий що приготувати на різдвяний стіл - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий