Зеленський закликав United24 допомогти в питанні допомоги Україні в Конгресі США


f a a e b c b d af d d f de f c aa x
f a a e b c b d af d d f de f c aa x

За словами Зеленського, у той час, коли інші конфлікти та події у світі відволікають увагу міжнародної спільноти від України, важливо, щоб посли United24 продовжували свою роботу, зосереджену на Україні.

«А щодо Конгресу. Без цієї підтримки Конгресу нам буде важко не тільки перемогти, але навіть вижити. Ось чому важливо робити дуже конкретні речі разом. І, звичайно, я хочу передати вам повідомлення і попросити вас подумати про те, що ми можемо зробити разом публічно – можливо, якісь сильні повідомлення, якісь рішучі кроки – щоб привернути увагу Конгресу та американців до України», – сказав він.

Допомога Україні від США

Нагадаємо, Конгрес США вже кілька місяців не може затвердити нове фінансування допомоги Україні. В результаті поставки зброї в Україну зі США практично припинилися.

Сенат США вже ухвалив законопроект про безоплатну допомогу Україні на суму близько 60 мільярдів доларів. Щоб документ набув чинності, потрібна підтримка Палати представників.

Спікер Палати представників Майк Джонсон продовжує відмовлятися виносити таку ініціативу на голосування. Він неодноразово говорив, що хоче пов’язати допомогу Україні з грошима на захист американського кордону від мігрантів.

Водночас Politico писав, що республіканці в Конгресі все активніше підтримують ідею передачі Україні частини позиченої допомоги.

За словами Зеленського, Україна готова до будь-якого варіанту, який розблокує фінансування допомоги з боку США.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Окупанти обстріляли Херсонщину авіабомбами: подружжя загинуло - Україна
Следующий Звільнено командирів ОК «Південь» і ОК «Захід» - нардепа

Нет комментариев

Оставить комментарий