Зеленський заслухав доповідь про постачання зброї на фронт


За словами Зеленського, поставки західної зброї дозволили українській армії стабілізувати ситуацію в бік Харкова.

«Я заслухав доповідь головнокомандувача Сирського та міністра оборони України Умерова про забезпечення наших сил та забезпечення від партнерів. Головнокомандувач і міністр також доповіли про свої контакти з партнерами, а також про наші очікування. Ми вдячні за ухвалені пакети, але вони нам потрібні в повному обсязі і на полі бою “невідкладно”, – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що зараз дуже важливо, щоб все, про що домовилися з президентом США Джо Байденом, було реалізовано.

Дозвіл на нанесення ударів по території Росії

Після російського наступу в Харківській області на початку травня та масованого обстрілу прикордонних населених пунктів і Харкова керованими бомбами Україна звернулася до країн НАТО і США з проханням дозволу на нанесення ударів по цілях на території Росії, включно з запусками Су-34 і Су-34. бійці 35. осколково-фугасні та керовані бомби.

Спочатку Сполучені Штати відмовилися вживати таких дій. Однак після того, як більшість країн НАТО дозволили використовувати свою зброю проти агресора, Білий дім схвалив стрільбу з американської зброї, обмеживши радіус дії кордоном Харківської та Бєлгородської областей. Також українські військові отримали наказ застосувати балістичні ракети ATACMS.

21 червня радник з питань національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Україні дозволили “відплатити тим, хто атакує її з-за кордону”, і що “це питання розуміння, а не географії”.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Компенсація за поранення або смерть військовослужбовця: Кабмін ухвалив зміни
Следующий Місцями до +34°С: в Україну повертається спека, але ненадовго (карта)

Нет комментариев

Оставить комментарий