Зеленський заявив, що 2024 рік стане вирішальним для України, Литви та партнерів


«Багато в чому цей рік буде вирішальним для наших країн: для України, Литви, для всіх наших партнерів. Ми повинні спільно визначити, які рішення принесе нам цей рік. Це має вирішити наша сила, це має зробити наша єдність. мають бути рішення для нашої свободи, цілісності, для наших країн, культур і справедливого світу для всіх нас», – сказав президент.

Він додав, що все, чого Україна хоче для себе, працюватиме на захист свободи та незалежності кожної нації, якій загрожує Росія.

Крім того, Зеленський подякував Литві за підтримку України, підкресливши, що зброя, яку надала країна Балтії, зупинила ворога з перших днів повномасштабної війни.

«Ваша підтримка нашої країни є надзвичайно важливою. Зброя, техніка, засоби захисту, підготовка наших солдатів, лідерство Литви в коаліції з розмінування. Усе це додає нам сили. Я вдячний за нову оборонну підтримку, про яку ми домовилися. Не тільки для допомоги, а для спільного виробництва, зокрема, засобів боротьби з безпілотниками, а також в інших сферах оборонного виробництва. Відповідні документи сьогодні були доопрацьовані– додав глава держави.

Візит Зеленського

Президент Володимир Зеленський сьогодні повідомив, що прибув із робочим візитом до столиці Литви. Він провів переговори з лідером Литви Гітанасом Науседою. Українська та литовська сторони підписали двосторонні угоди.

Зеленський також зустрінеться з прем’єр-міністром Литви, спікером Сейму, представниками політичних сил, ЗМІ та української громади.

Після Литви Президент України відвідає Естонію та Латвію.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Борг за електроенергію – українцям знову відключать світло – Україна
Следующий Теракт у Рубіжному – в ОВА назвали наслідки теракту росіян ТСН новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий