Зеленський заявив, що частина зброї надходить до Росії через Китай


«Сьогодні ми отримуємо різні сигнали від різних спецслужб, в тому числі українських, про те, що через Китай щось якимось чином потрапляє на ринок Російської Федерації. Я був би тут дуже послідовним. Дійсно, є певні елементи, які є частиною арсеналу Російської Федерації, які є елементами тієї чи іншої зброї, яка надходить з Китаю», – сказав глава держави.

Зеленський додав, що російська зброя також містить елементи з інших країн світу. Однак це не означає, що ці країни продають зброю саме Росії.

«Вихід із цієї ситуації є. Ми надаємо всім країнам дані нашої розвідки. Якщо ми бачимо, що цей товар належить тій чи іншій країні з будь-якого континенту, і якщо цей товар потрапляє на російський ринок в обхід санкцій, ми передаємо цю інформацію нашим партнерам, щоб вони припинили такий транзит», – сказав президент.

Ставлення Китаю до війни в Україні

Китайська влада дотримується нейтральної позиції щодо війни в Україні. Пекін посилює співпрацю з Росією, хоча заявляє про підтримку суверенітету України.

Китай проігнорував український мирний саміт, який проходив у Швейцарії 15-16 червня. Пекін вимагав запросити на захід представників РФ.

Крім того, президент Володимир Зеленський заявив, що Китай допомагає Росії зірвати світовий саміт, чинячи тиск на лідерів інших країн. За словами Зеленського, це фактично означає підтримку війни.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Мобілізація українців у Польщі – важливу заяву оприлюднило Міністерство закордонних справ РП – Світ
Следующий відео першої розмови з родиною - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий