Зеленський заявив, що для безпілотників СБУ відстань у півтори тисячі кілометрів не є проблемою


Зеленський зазначив, що Центр спеціальних операцій «А» по ​​праву є одним із найкращих бойових підрозділів України.

«Ваша бойова діяльність позитивно вплинула на всі стратегічні битви цієї війни – від оборони Києва до очищення Чорного моря від ворога, від боїв у Харківській та Донецькій областях до спецоперацій у стратегічній глибині ворожої території. “, – сказав президент.

За його словами, “українці повинні знати і бути вдячними бійцям ЦСБ “за зниження економічного потенціалу Росії, яка працює на війну – за атаки на російський нафтопереробний завод”.

«Вже уражено понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів і нафтобаз терористичної держави, навіть відстань у півтори тисячі кілометрів не проблема, враховуючи успіхи Головного управління розвідки та наших ЗСУ, це Дуже значні результати, які наближають завершення цієї справедливої ​​війни для України і забезпечують реальну, відчутну, болючу відповідальність Росії за все, що вона зробила проти України», – наголосив Зеленський.

Успішна операція безпілотника СБУ

Нагадаємо, в ніч на 20 червня безпілотники Служби безпеки України (СБУ) успішно атакували російські нафтосховища в Тамбовській області та Республіці Адигея.

Також у Ростовській області РФ в ніч на 18 червня була скоєна атака з використанням безпілотників, в результаті якої загорілася нафтова установка. Це була спецоперація СБУ.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая «Одна з найбільш чутливих «червоних ліній»: Клімкін говорив про надання дозволу Силам оборони вести вогонь із західної зброї по РФ
Следующий Зеленський заявив, що у голови УГО Морозова є карт-бланш на зміни

Нет комментариев

Оставить комментарий