Зеленський заявив, що переговори про вступ України до ЄС мають початися в червні


Як повідомив Зеленський, сьогодні він мав розмову з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Йшлося про оборонну підтримку України та відносини з Європейським Союзом.

«Ми готуємося до засідання Європейської Ради. І до важливих європейських рішень цього року. Економічні, зокрема щодо подальшої лібералізації торгівлі між Україною та Європейським Союзом – це один із важливих елементів нашої стабільності під час захисту від Російська агресія. Ми також готуємо політичні рішення. «Особливо для нас, в Україні і для всієї Європи, важливо, щоб реальні переговори про членство України почалися негайно в червні. І це буде правильний політичний сигнал, що Європа сильна достатньо і точно не піддасться тиску з боку Росії», – сказав Зеленський.

Процес вступу України до Європейського Союзу

Нагадаємо, у грудні минулого року лідери країн ЄС на саміті в Брюсселі схвалили початок переговорів про вступ України до Євросоюзу.

Насправді переговори щодо вступу України до ЄС ще не розпочалися, оскільки наразі українське законодавство перевіряється на відповідність вимогам ЄС та формуються переговорні рамки.

Єврокомісія вже затвердила переговорну рамку щодо вступу України до ЄС.

Як раніше заявила в інтерв’ю РБК-Україна посол ЄС в Україні Катаріна Матернова, переговори можуть початися навесні.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Росіяни атакували АЗС у Нікополі (фото) - Україна
Следующий ховали останки загиблих окупантів та готували ракетні обстріли – ТСН, новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий