Зеленський заявив, що російський терор можливий через відсутність в Україні ППО


«Ключове питання — протиповітряна оборона. Фізичний захист об’єктів і відновлення після атак залежить від громадян тут, в Україні. Однак реальний і повний захист від російських ракет і шахідів можливий лише за достатньої політичної волі партнерів. Ми спілкуємося з цього приводу. кожен день”, – сказав він. Президент.

Він підкреслив, що Україна кожного дня переконує партнерів у необхідності, а головне, можливості повного захисту українського неба.

«Російський терор зараз можливий лише тому, що у нас недостатньо сучасних систем протиповітряної оборони, або, чесно кажучи, достатньої політичної волі, щоб їх забезпечити. Усі партнери знають, що саме потрібно і хто саме може приймати дійсно рятівні рішення», – Зеленський підкреслено.

Масований напад на Україну

У ніч на 22 березня російські терористи завдали комбінованого ракетно-повітряного удару по Україні. Загалом ворог застосував 151 одиницю пневматичної зброї.

Для відбиття атаки були залучені зенітно-ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи. Загалом вдалося знищити 92 повітряні цілі, а саме:

  • 55 «Шахедов»;
  • 35 крилатих ракет Х-101/Х-555;
  • 2 ракети націлені на літак Х-59.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зенітні роботи в Київській області - Київ
Следующий Зеленський зустрівся з головою Міноборони Данії

Нет комментариев

Оставить комментарий