Зеленський заявив, що Росія хоче повністю спалити села Сумської області


Він зазначив, що російські окупанти постійно намагаються перевести на територію Сумської області свої диверсійно-розвідувальні групи шляхом обстрілів та ударів по її території.

Російська армія просто намагається спалити наші прикордонні села. Лише в Сумській області з початку березня до сьогодні російська авіація скинула майже 200 керованих бомб.. У селах, у містах, у цивільній інфраструктурі», – додав президент.

Він нагадав, що зараз є очевидна необхідність посилення протиповітряної оборони України, щоб не допустити такого терору. Це мають зробити в Сумській, Чернігівській, Харківській, Донецькій, Луганській та Південній областях.

«Важливо, щоб великі країни, які мають необхідну зброю, були справді великими у захисті життя – не тримали цю зброю десь там, на складах чи складах, а щоб Patriot і все інше дійсно працювало на порятунок життів людей», – наголосив Зеленський.

Обстріли Сумської області

Нагадаємо, кілька днів тому голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх заявив, що в трьох містах області хочуть запровадити обов’язкову евакуацію дітей.

Кількома днями раніше Артюч повідомив, що в Сумській області за дві доби була зафіксована “піврічна норма” обстрілів.

На цьому тлі жителі почали масово залишати прикордонні гміни.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая як це було на ТОТ України - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий Росіяни атакували АЗС у Нікополі (фото) - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий