Зеленський заявив, що Росія намагається розгорнути війну


За його словами, наші контрударні дії тривають, у тому числі в прикордонній смузі Харківської області. Зеленський заявив, що українських результатів у відбитті атак і знищенні окупанта має бути більше.

«Росія намагається розгорнути війну, і це незмінно супроводжується порожніми словами про мир. Треба всіма засобами примусити Росію до справжнього, справедливого миру. Наш захист від атак і ударів має вирішальне значення», – сказав президент.

Зеленський також зазначив, що повідомлення про подальші наміри окупанта надходять до Ставки Верховного головнокомандувача, але Україна готується до всіх варіантів.

Росія може розширити наступ

Останнім часом окупанти почали атакувати північ Харківської області. Росіяни прямують у бік Липцова та Волчанська. Водночас окупанти можуть розглядати й інші напрямки наступу.

Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко заявив, що дії російських окупантів на Сумщині безпосередньо залежать від результатів їхніх атак у Харківській області.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Чи залежить відключення електроенергії від регіону: в Укренерго пояснили, як створюють графіки планових обмежень
Следующий В Україні засудили 22-річного хлопця за ухилення від мобілізації - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий