Зеленський заявив, що Росія не зможе йти на Київ, як у 2022 році


Про це глава держави заявив в інтерв’ю AFP. Коментуючи ситуацію з наступом Росії в Харківській області, він заявив, що російські війська хотіли наступати на Харків. За його словами, окупанти розуміють, що буде “дуже важко”.

«Вони розуміють, що у нас є сили, які будуть боротися довго», – сказав президент.

Зеленський також зазначив, що у Росії недостатньо сил, щоб “повномасштабно атакувати столицю, як це було на початку вторгнення”.

Президент наголосив, що Україна та її західні союзники не повинні демонструвати слабкість. Він закликав розгорнути дві батареї ППО “Патріот” для захисту неба над Харківською областю.

«Вони (росіяни – ред.) як тварини… Якщо вони відчуватимуть якусь слабкість у цьому напрямку, вони будуть тиснути», – додав Зеленський.

Ситуація в Харківській області

Нагадаємо, росіяни протягом тижня намагалися прорвати оборону українських військ у Харківській області. Бої ведуться в місті Волчанськ та сусідніх населених пунктах.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що росіяни просунулися максимум на 10 км на північ від Харківської області. За його словами, окупанти вийшли лише на першу лінію оборони Збройних сил України, але не дійшли до бетонних укріплень.

Додамо, що командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк вже повідомив, що ЗСУ готують десять нових бригад, частина з яких буде направлена ​​на захист Києва.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая як українці, що втратили державу, боролися за виживання та гідність в еміграції – Україна
Следующий СБУ розкрила новий план щодо ухилень від наркотиків на Київщині: фото

Нет комментариев

Оставить комментарий