Зеленський заявив, що США і Китай можуть припинити війну в Україні, якщо працюватимуть разом


Зеленський вважає, що США і Китай можуть припинити війну в Україні. За його словами, такий розвиток подій можливий, якщо Вашингтон і Пекін відкинуть розбіжності і діятимуть спільно.

Президент також зазначив, що Китай може зіграти “велику роль” у врегулюванні конфлікту, оскільки Росія сильно залежить від свого експортного ринку.

Водночас Зеленський відмовився оцінювати невдалий виступ президента США Джо Байдена під час передвиборних дебатів із Дональдом Трампом, за якими, як зазначив український президент, він спостерігав.

Замість того, щоб займатися внутрішньою політикою, він оцінював позицію кожного кандидата щодо України.

Водночас Зеленський зазначив, що як колишній телеведучий він знає, що ЗМІ можуть впливати на те, як суспільство сприймає лідера.

«Не дивлячись ні на що, американський лідер буде переконливим, якщо вживе рішучих дій», — сказав він.

мирний план Китаю

Нагадаємо, мирний план Китаю щодо України був представлений у лютому 2023 року. Його перша редакція мала 12 пунктів і мала сприяти мирному вирішенню війни в Україні.

Крім того, Китай відмовився брати участь у мирному саміті, який проходив у червні у Швейцарії. Водночас Пекін почав просувати свій «мирний план».

Нещодавно Офіс президента України повідомив, що Китай змінив свій «мирний план» щодо України. Тепер він складається не з 12, а з шести пунктів, і відновлення територіальної цілісності та суверенітету України вже не є його першим пунктом.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Планували захоплення Верховної Ради: СБУ викрила провокаторів у Києві
Следующий Зеленський заявив, що Україна може постачати азербайджанський газ до ЄС

Нет комментариев

Оставить комментарий