Зеленський заявив, що США виділяють кошти на терміновий друк дитячих книжок в Україні


«Сьогодні я також хочу подякувати Сполученим Штатам за їх нове рішення підтримати нашу націю. Своєчасне гуманітарне рішення – Америка дає кошти на терміновий друк дитячих книжок в Україні”, – сказав Зеленський.

За його словами, США профінансують друк трьох мільйонів примірників – це, зокрема, підручники, які друкуватимуть в українських закладах до початку навчального року.

«У той час, коли російський окупант буквально спалює все, включно з українською культурою, українською культурно-освітньою інфраструктурою, важливо відчувати підтримку наших партнерів і в цьому. Дякую, Америко!» – зазначив президент.

США оголосили про допомогу

Білий дім підтвердив виділення коштів на друк дитячих книжок в Україні.

«Сьогодні ми повідомляємо, що уряд США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) допомагає надрукувати понад три мільйони підручників для українських учнів початкової школи до початку цього навчального року», – йдеться у повідомленні.

Там додали, що підручники будуть виготовлені в Україні та доставлені до понад 12 тисяч шкіл країни.

«Наше повідомлення чітке: ми продовжуватимемо підтримувати український народ у його боротьбі з варварською загарбницькою війною, яку веде Росія», — зазначили в адміністрації президента США.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая МАУП знову посідає перше місце в рейтингу «Топ 200 Україна» серед приватних закладів охорони здоров’я – Україна
Следующий "Все руйнується, все руйнується": в Одесі люди живуть у зруйнованому будинку, який влада обіцяла відремонтувати

Нет комментариев

Оставить комментарий