Зеленський заявив, що стійкість до війни з Російською Федерацією тепер визначатиме очікування на 2024 рік


Зеленський повідомив, що провів селекторну нараду. Під час зустрічі йшлося про внутрішню ситуацію, зокрема щодо ліквідації наслідків російського обстрілу Херсона та області, а також Запорізької області.

Президент наголосив, що вдячний кожному рятувальнику, лікарю та поліцейському.

Також під час конференції було представлено звіти СБУ та МВС. Уже є хороші результати щодо захисту від колабораціоністів і спостерігачів, а також боротьби зі злочинністю.

Глава держави повідомив, що в грудні було зафіксовано значні результати в роботі експортного коридору в Чорному морі. Це відчувається в економіці всієї країни.

«Звичайно, сьогодні були повідомлення з фронту – Харківська область, Донбас, Запорізька область, лівобережна Херсонщина. Стійкість зараз, сила зараз, результати зараз визначають, як пройде зима повномасштабної війни і чого ми можемо очікувати наступного року– додав президент.

Військові показники України у 2023 році

Нагадаємо, влітку 2023 року розпочався український контрнаступ. Основна увага була спрямована на запорізький напрямок, але не за планом пішло.

Українські захисники все ж таки зуміли звільнити кілька населених пунктів у Запорізькій та Донецькій областях, але не досягли всіх бажаних результатів.

Детальніше про підсумки війни в 2023 році і прогнози на 2024 рік читайте в матеріалі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Двійня намагалася здати іспит з дорожнього руху замість сестри – ТСН, новини 1+1 – Україна
Следующий Втрати ворога – окупант показав реакцію на приліт ракети ЗСУ – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий