Зеленський заявив, що у голови УГО Морозова є карт-бланш на зміни


Головне завдання нового голови Управління державної охорони України Олексія Морозова – щоб в Управлінні державної охорони працювали лише професіонали-патріоти, які пов’язують свою долю виключно з Україною.

Він зазначив, що відомство має модернізувати свою структуру та діяльність відповідно до потреб війни.

«Новий керівник департаменту має розв’язані руки для внесення змін. Потрібен новий підхід до роботи з кадрами – без радянської влади. Потрібне підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності особового складу та новий підхід до комплектування відділу». – сказав Зеленський.

Президент додав, що також необхідно покращити матеріально-технічну та навчальну базу УГО, зокрема створити власний полігон. Потрібен сучасний спеціалізований навчальний центр для фахівців безпеки на базі Інституту Управління державної охорони України.

«І, звісно, ​​треба очистити владу від усіх, хто не обирає собі Україну чи дискредитує УГО. Ваше завдання – безпека ключових інституцій нашої країни. Я дякую всім, хто абсолютно сумлінно виконує це завдання». він сказав.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський заявив, що для безпілотників СБУ відстань у півтори тисячі кілометрів не є проблемою
Следующий В Україні зберігається унікальна прикраса 2400-річної давності: як її знайшли та як врятували від вивезення до РФ

Нет комментариев

Оставить комментарий