Зеленський заявив, що Україна буде вести переговори про дозвіл атакувати російські аеропорти


«Сьогодні в Харкові знову влучили російською керованою бомбою в поштовий термінал, звичайний цивільний об’єкт. Наразі відомо про десятьох постраждалих. На жаль, одна людина загинула, мої співчуття всім її близьким», – сказав президент.

Зеленський зазначив, що авіабомби є “однією з ключових основ бойових можливостей Путіна”. На його думку, чим швидше Україна отримає дозвіл на знищення російської авіації, тим швидше настане мир. Він також підкреслив, що «захищаючи Харківську область від наступу Росії, ми довели, що рішучість наших партнерів дійсно допомагає».

«Удари на російському кордоні допомогли врятувати життя, як і наступні рішення – сміливі рішення, які потрібно прийняти, які нам потрібні і які ми постійно обговорюємо з нашими партнерами. Ми продовжимо спілкуватися протягом наступних тижнів, щоб отримати необхідні рішення. ” – сказав Зеленський. .

Дозвіл на удар проти РФ

З початку повномасштабного вторгнення ЗСУ не змогли застосувати західну зброю для удару по Російській Федерації. Однак після травневого наступу на Харківщині Київ активізував свої заклики до Заходу забезпечити таке право.

Наприкінці травня, після підтримки низки країн НАТО, Білий дім дав Україні зелене світло з деякими обмеженнями. Сполучені Штати санкціонували напади на російські війська та позиції вздовж кордону, але ще не санкціонували глибокі удари по Російській Федерації.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Державна політика має враховувати спільний голос ветеранів та бізнесу – підсумки 2-го Конгресу ветеранських та бізнес-асоціацій
Следующий Чи можна виїхати за кордон з відстрочкою по мобілізації: пояснення

Нет комментариев

Оставить комментарий