Зеленський заявив, що Україна готуватиме новий контрнаступ


Глава держави зазначив, що оборона – це велике завдання і виклик у війні з такою великою державою, як Росія.

Коментуючи питання контрнаступу у 2023 році та очікування, що він має бути ефективнішим, Зеленський зазначив, що в першу чергу потрібно думати про життя армії, бо якщо Україна втратить солдатів, то втратить усе.

«Оборона – це робота номер один. Ми продовжимо нашу успішну історію в Чорному морі. Не буду вдаватися в подробиці, але ми готуємо деякі сюрпризи для Росії. Це дуже важливо. Важливий південь. Оборона сходу, де вони мають понад 200 000 солдатів, також дуже важлива. Звичайно, ми будемо готувати новий контрнаступ, нові операції. Звичайно, я не кажу, що ми такими і залишимося. Це залежить від багатьох речей», – сказав президент.

На запитання, чи був би контрнаступ ефективнішим, якби Україна вчасно отримала зброю, Зеленський наполіг не згадувати минуле, а думати про сьогодення. Він додав, що Україні потрібні системи протиповітряної оборони Patriot, далекобійне озброєння тощо.

За словами глави держави, нинішня ситуація на фронті несправедлива, сили нерівні.

Ситуація попереду

Нагадаємо, влітку українська армія здійснила контрнаступ на сході та півдні України. Нам вдалося зайняти кілька населених пунктів у Донецькій та Запорізькій областях.

Зараз російські окупанти посилили наступ на фронті. Зокрема, після місяців запеклих боїв окупанти захопили Авдіївку, а також посилили обстріли в районі Куп’янська.

Президент Володимир Зеленський заявив, що для Росії взяття Авдіївки є найбільшим досягненням за 9 місяців війни

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що Росія не має сил для окупації Луганської та Донецької областей.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський в інтерв'ю FOX News розповів про вибори, відставку Залужного та ідею Трампа
Следующий дані, документи, перебування за кордоном та субсидія - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий