Зеленський заявив, що Україна має 25% необхідної ППО


Україна має лише чверть необхідних можливостей ППО. Окрім тих, що зараз є, нам також потрібна понад сотня літаків для протидії російській авіації.

«Сьогодні ми маємо близько 25% того, що нам потрібно для захисту України, я говорю про протиповітряну оборону», — сказав глава держави.

Зараз Росія має перевагу в повітрі. Це обмежує здатність України захищати міста та лінію фронту. Зеленський підкреслив, що Україні потрібні сучасні винищувачі для досягнення паритету з Росією.

“Щоб не дати Росії отримати перевагу в повітрі, наш флот повинен мати 120-130 сучасних літаків (крім тих, які зараз є – ред.) … щоб захистити небо від трьохсот (російських) літаків”, – сказав президент. .

Протиповітряна оборона України

Нагадаємо, останніми місяцями Росія відновила масові напади на Україну, використовуючи як безпілотники, так і різні типи ракет. Окупанти знову атакують енергетику, завдаючи серйозної шкоди об’єктам.

Крім того, росіяни посилили обстріли фронту та прикордонних районів. Під ворожим вогнем майже щодня перебуває, зокрема, Харків.

В умовах масованих атак з боку Росії Україна закликає партнерів посилити свою ППО сучасними системами. Президент Володимир Зеленський заявив, що для оборони Харкова потрібні два зенітно-ракетних комплекси Patriot.

Детальніше про те, чи зможуть системи “Патріот” прикрити небо над Харковом, дивіться в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною на каналі РБК-Україна в Telegram


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Бронювання для Glovo: скасування скандального замовлення не зупинило онлайн-хейт
Следующий як українці, що втратили державу, боролися за виживання та гідність в еміграції – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий