Зеленський заявив, що Україна погодиться на допомогу США у вигляді кредиту


Президент зазначив, що “якби сьогодні Україні запропонували кредитну допомогу або завтра безоплатну, ми б сьогодні її прийняли”.

“Нещодавно був один сенатор. І він каже: ви погодитеся на кредит? Якщо, наприклад, скажуть, що кредит, ви його не отримаєте. Я відповів: навіщо ці вибори, якщо вибору немає? погоджуся на будь-який варіант», – сказав Зеленський.

Допомога Україні від США

Нагадаємо, Конгрес США вже кілька місяців не може затвердити нове фінансування допомоги Україні. З цієї причини поставки зброї практично припинилися.

Сенат США вже ухвалив законопроект, який надає Україні безоплатну допомогу на суму приблизно 60 мільярдів доларів. Щоб документ набув чинності, потрібна підтримка Палати представників.

Спікер Палати представників Майк Джонсон відмовляється навіть ставити таку ініціативу на голосування. Він неодноразово говорив, що хоче пов’язати допомогу Україні з грошима на захист американського кордону від мігрантів.

Водночас Politico писав, що республіканці в Конгресі все активніше підтримують ідею передачі Україні частини позиченої допомоги.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна знайшла спосіб вийти з блокади кордону
Следующий Чи будуть призначені студенти та випускники - цн - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий