Зеленський заявив, що Україна поки не має конкретних відповідей щодо справи Патріотів


За його словами, Україна дійсно очікує чогось позитивного в плані додаткових пакетів і кількості ракет для Patriot. Зеленський переконаний, що конкретні відповіді були отримані після скликання засідання Ради Україна-НАТО і зривів у цьому процесі не буде.

«Коли мова йде про додаткові системи Patriot, вони не мають тієї потужної специфіки, яку ми очікуємо від партнерів. Є перші кроки. Сьогодні ми спілкувалися з Генеральним секретарем, де зі свого боку ми бачимо, які країни що мають. Є відповідні діалоги. Ми працюємо над додатковими системами Patriot. Я думаю, що як тільки вони потраплять в Україну, і ви, і я це відчуємо. Не словами, а справжнім захистом неба», – сказав він.

Патріот України

Після активізації нападів Росії на українську територію актуальним стало питання посилення ППО. Як заявив президент Володимир Зеленський, для повноцінного захисту українського неба необхідно приблизно 25 систем Patriot, які можуть надати країни-партнери.

Після його оголошення Німеччина першою зголосилася допомогти в пошуках Patriot, а пізніше уряд Німеччини оголосив про пожертвування однієї з таких систем.

Тоді міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна знайшла 100 вільних Патріотів, сім з яких можуть бути передані для захисту українського неба.

Пізніше міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес заявила, що її країна передасть Україні ракети Patriot в рамках наступного пакету військової допомоги.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Посол Литви припустив новий напад на Кримський міст – ТСН, новини 1+1
Следующий Зеленський зазначив, що укладені угоди про гарантії безпеки дуже допомогли Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий