Зеленський заявив, що Україна скличе засідання НАТО


За його словами, Україна щодня працює над покращенням відносин із партнерами. Зокрема, це необхідно для отримання більш реальної допомоги.

«Для досягнення справжньої рівності у захисті від тероризму, коли тут, в Україні, в Європі та в інших частинах світу, для нас будуть діяти однакові, справді рівні правила, коли ми стикаємося з однаковими проявами терору, однаковими ракетами. За ці два дні ми багато чули про різні конфлікти – тут, у Європі та на Близькому Сході – з різним рівнем загроз, різним повітряним простором, хоча ті самі «Шахеди» і балістика… Про це. різні загрози ескалації. «Але хіба людське життя відрізняється, чи люди мають різну гідність? Ні, ми повинні цінувати кожне життя», – сказав Зеленський.

Він повідомив, що Україна проситиме скликати засідання Ради Україна-НАТО. Він стосуватиметься питання захисту неба від атак Росії, засобів протиповітряної оборони та відповідних систем і ракет.

Протиповітряна оборона України

Від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації Україна працює над посиленням протиповітряної оборони. Однак потреба в протиповітряній обороні посилилася з відновленням російських атак на енергетичні об’єкти.

Зокрема, Німеччина пообіцяла допомогти Україні у пошуках ППО. За словами уряду Німеччини, Берлін перегляне свої запаси та шукатиме у світі передані Україні системи ППО. Пізніше Німеччина оголосила про передачу Україні додаткової системи Patriot.

За словами Зеленського, для повноцінного захисту українського неба від російських безпілотників і ракет необхідно 25 комплексів Patriot. Однак у пріоритеті не лише «Патріот», а й системи «Самп-Т», які також здатні збивати балістику. Сьогодні Україна веде перемовини щодо отримання двох батарей «Патріот» і однієї «Самп-Т».

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая НАТО передасть Україні п'ять кораблів ВМС
Следующий Вибухи над Дніпром: в ОВА розповіли подробиці та назвали кількість постраждалих

Нет комментариев

Оставить комментарий