Зеленський заявив, що Україні потрібен потенціал для виконання своєї роботи


«Тариф спеціальний, остаточний на рік. І про наступний рік. Що було зроблено цього року. А що доведеться робити в наступному? Була доповідь Головнокомандувача Генштабу. Також був представлений наш план дій на 2024 рік», – сказав він.

За словами Зеленського, на засіданні штабу також з’явилася розвідка Головного управління розвідки та зовнішньої розвідки.

“Про те, до чого готуються окупанти. І про ситуацію загалом – про загальні військово-політичні очікування та можливі події у світі”, – додав він.

Президент зазначив, що наступний рік стане часом багатьох рішень.

«Незважаючи на все, що станеться в інших країнах, незважаючи на всі політичні зміни та зміни настроїв, нам потрібна достатня спроможність, щоб зробити свою частину. Для досягнення наших цілей. Відомо, що наступний рік буде часом багатьох рішень – глобальних. І Україна, щоб досягти своїх цілей, потрібно на них впливати», – сказав він.

Зеленський додав, що Україна боротиметься за свій вплив і за справедливість для України.

«Я вдячний усім керівникам, які допомагають, які були з нами з 24 лютого і будуть з нами у 2024 році. Дякую всім нашим воїнам! Дякую всім, хто працює для нашої держави і народу», – сказав президент.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Ігнат дав чітку відповідь – новини 1+1
Следующий горе-матері оголосили про підозру в катуванні власних дітей - ТСН, новини 1+1 - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий